Operator Lakierni (m/k)

Zbudujmy razem przyszłość.

wezi-tec należy do Grupy Weber, wiodącego, dynamicznie rozwijającego się rodzinnego przed-siębiorstwa z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Polsce i Chinach. Naszą firmę współtworzy na całym świecie około 1400 pracowników.

Jako nowoczesne, zorientowane na przyszłość przedsiębiorstwo w branży technologii tworzyw sztucznych, posiadamy kulturę przedsiębiorstwa zorientowaną na wartości. Stawiamy na rozwój  talentów! Pole do działań twórczych, interesujące możliwości awansu i partnerska atmosfera w pracy są dla nas oczywiste.

Wspólnie rozwijamy produkty, które towarzyszą ludziom na co dzień. Być może również i Wam.

Nasza firma stawia na dynamiczny rozwój – dołączcie zatem do nas. Poszukujemy pracowników, którzy z pasją i motywacją będą współ-tworzyć przedsiębiorstwo w Legnicy.

Operator Lakierni (m/k):

Miejsce pracy: Legnica

Zadania:

  • Załadunek części z tworzyw sztucznych na linie lakiernicze;

  • Zdejmowanie, kontrola jakościowa i pakowanie części;

  • Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy;

  • Możliwość wpływania na organizację stanowiska pracy poprzez system KAIZEN;

Kogo szukamy:

  • Pracowników, którzy nie posiadają doświadczenia w pracy na stanowiskach produkcyjnych, jak i osoby które już takie doświadczenie posiadają;

  • Ludzi odpowiedzialnych i sumiennych, preferujących wykonywanie pracy w oparciu o instrukcje stanowiskowe;

  • Osoby lubiące pracować zespołowo;

  • Ludzi potrafiących zorganizować sobie pracę w obrębie stanowiska, na którym pracują;

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie do 3.100 zł brutto na początek współpracy;

  • Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie ukierunkowanej na dynamiczny rozwój;

  • Proces wdrożenia  na stanowisko pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach rekrutacji wewnętrznych;

  • Partnerskie relacje;

  • Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe;

  • Karta Medicover po okresie próbnym;

  • Karta Multisport;

Do zastosowania