Inżynier procesu

Zbudujmy razem przyszłość.

wezi-tec należy do Grupy Weber, wiodącego, dynamicznie rozwijającego się rodzinnego przed-siębiorstwa z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Polsce i Chinach. Naszą firmę współtworzy na całym świecie około 1300 pracowników.

Jako nowoczesne, zorientowane na przyszłość przedsiębiorstwo w branży technologii tworzyw sztucznych, posiadamy kulturę przedsiębiorstwa zorientowaną na wartości. Stawiamy na rozwój  talentów! Pole do działań twórczych, interesujące możliwości awansu i partnerska atmosfera w pracy są dla nas oczywiste.

Wspólnie rozwijamy produkty, które towarzyszą ludziom na co dzień. Być może również i Wam.

Nasza firma stawia na dynamiczny rozwój – dołączcie zatem do nas. Poszukujemy pracowników, którzy z pasją i motywacją będą współ-tworzyć przedsiębiorstwo w Legnicy.

Poszukujemy do naszej firmy zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych dla branży Automotive (rynek niemiecki) osób do pracy na stanowisku Inżyniera Procesu

Zakres obowiązków

  • optymalizacja seryjnych procesów technologicznych w celu poprawy ich jakości i wydajności;
  • wdrażanie do produkcji seryjnej nowych projektów;
  • rozwiązywanie problemów procesowych;
  • ustalanie i bieżąca kontrola parametrów procesowych;
  • standaryzacja procesów produkcyjnych;
  • wdrażanie rozwiązań z zakresu Lean Manufacturing;
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej i technologicznej

Poszukiwane kompetencje

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego z docelową nauką języka niemieckiego;
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest warunkiem koniecznym).

Oferujemy

  • ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
  • indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole;
  • kontakt z najnowszymi technologiami;
  • dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje;
  • świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne;
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;
  • kartę Multisport;