Lean Manager Wezi-tec Production System

Zakres obowiązków

  • Reprezentowanie filozofii systemu produkcyjnego wezi-tec (WPS);
  • Zarządzanie bezpośrednio i pośrednio podległymi pracownikami zespołów WPS;
  • Zarządzanie interdyscyplinarnymi zespołami projektowymi w celu wdrożenia projektów Lean;
  • Rozwój i poszerzanie kompetencji wszystkich pracowników w zakresie metodyki LEAN;
  • Osiąganie celów rocznych poprzez wdrażanie projektów LEAN;
  • Doskonalenie i koordynacja Shopfloor-Management;
  • Przygotowanie, monitorowanie i realizacja warsztatów LEAN;
  • Opracowanie i realizacja Layoutu obszarów operacyjnych przedsiębiorstwa, zorientowane na optymalizację przepływu strumienia wartości, ze szczególnym uwzględnieniem nowych projektów (SOP) i projektów wychodzących z produkcji (EOP).

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek zarządzanie i inżynierii produkcji), studia uzupełniające z zakresu Lean Manufacturing;
  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze wdrażania nowoczesnych systemów produkcyjnych opartych na LEAN Manufacturing;
  • Udokumentowane pomyślne wdrożenie projektów z zakresu Lean-Production;
  • Umiejętność efektywnego wykorzystania podstawowych narzędzi LEAN – VSM, SFM, TPM, SMED, Kanban, 5S;
  • Silne kompetencje w zakresie planowania i organizacji;
  • Umiejętność pracy w zespole, umiejętności komunikacyjne i doświadczenie w moderowaniu spotkań;
  • Doświadczenie w zarządzaniu w środowisku operacyjnym przedsiębiorstwa;
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi informatycznych (MS Office, AutoCAD). Mile widziana znajomość systemu SAP i programów MES;
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych w rozsądnym zakresie czasu.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
  • Indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko;
  • Pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje;
  • Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne;
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.