Lider w dziale utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Legnica

Otwartość, innowacja, kreatywność i wysoka jakość usług tworzą naszą kulturę przedsiębiorstwa.

Zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pracy 10 osobową grupą automatyków;
  • Przeprowadzanie i nadzorowanie bieżących remontów maszyn i urządzeń w obszarze działu montażu;
  • Prowadzenie i nadzorowanie prac prewencyjnych i konserwacyjnych zgodnie z planami konserwacji;
  • Usuwanie awarii przyrządów kontrolno-montażowych;
  • Utrzymanie gotowości produkcyjnej wszystkich urządzeń produkcyjnych oraz peryferyjnych.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe (automatyk, elektronik lub podobne;
  • Duże umiejętności w zakresie urządzeń elektrycznych i mechanicznych i co najmniej 4-letnie doświadczenie w automatyce;
  • Doświadczenie w dziale UR w pełnieniu funkcji mentora minimum 2 lat;
  • Doświadczenie w programowaniu robotów KUKA oraz Fanuc;
  • Doświadczenie w programowaniu systemów i czujników wizyjnych Keyence, Wenglor, Cognex itp.;
  • Doświadczenie w wspieraniu i szkoleniu młodszych stażem pracowników;
  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów pod presją czasu;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz łatwego komunikowania się;
  • Uprawnienia elektryczne E1/D;
  • Mile widziana znajomość programu SAP.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia;
  • Dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje;
  • Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne;
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.