Mistrz zmiany Działu Lakiernii

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi Wydziału Lakierni;
  • Ewidencja czasu pracy;
  • Współpraca z pozostałymi Działami;
  • Nadzór i koordynacja pracy podległych pracowników;
  • Zapewnienie wysokiej efektywności oraz jakości produktów;
  • Realizacja zadanych celów produkcji w podległym obszarze;
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych;
  • Monitorowanie oraz raportowanie przyjętych wskaźników produkcyjnych;
  • Szkolenie pracowników.

Poszukiwane kompetencje

  • Znajomość zagadnień technicznych/produkcyjnych;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania personelem;
  • Umiejętność dobrej organizacji własnej pracy i podległego personelu;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w zmienności;
  • Umiejętność podejmowania decyzji i ustalania priorytetów;
  • Nastawienie na realizację celów oraz samodzielność;
  • Znajomość programów Excel, Word;
  • Mile widziane doświadczenie w branży Automotive;
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne;
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;
  • Dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje;
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.