Zakończenie roku szkolnego naszych praktykantów

19 czerwca w Zespole Szkół nr 1 imienia Bolesława Krupińskiego w Lubinie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

19 czerwca w Zespole Szkół nr 1 imienia Bolesława Krupińskiego w Lubinie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Dyrektor placówki - Dariusz Tomaszewski, podziękował wszystkim uczniom, pracownikom,  a także rodzicom za zaangażowanie oraz ogrom wysiłku, jaki włożyli w to, by minione 12 miesięcy było owocne i pełne wspaniałych, wzniosłych momentów. Swoje podziękowania i uznanie wyraziła również Przewodnicząca Rady Powiatu-Pani Jadwiga Musiał, która w imieniu własnym oraz Starosty Lubińskiego, skierowała do młodzieży apel o rozwagę podczas nadchodzących wakacji i podkreśliła jak ważne jest, by młodzi ludzie godnie reprezentowali Szkołę-również poza jej murami.

Po wręczeniu dyplomów i świadectw najlepszym uczniom, których średnia ocen przekroczyła 4,75, Dyrektor Placówki zwrócił się do przedstawicieli przedsiębiorstw, w których tegoroczni absolwenci odbywali praktyki zawodowe. Wyraził on ogromne podziękowania za zaangażowanie i umożliwienie młodym ludziom rozwoju swoich pasji i zdobycia cennych doświadczeń. Zajęcia praktyczne odbywały się, bowiem na terenie całego przedsiębiorstwa, ze szczególnym uwzględnieniem tych wydziałów, które są bezpośrednio związane z program kształcenia na kierunku: operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Na zaproszenie władz Szkoły, na uroczystej gali pojawili się także przedstawiciele naszej Firmy. Reprezentujący wezi-tec, dział HR, pogratulował uczniom wytrwałości, a doceniając ich postawę podczas pobytu w naszym przedsiębiorstwie, wręczył absolwentom drobne upominki.

Całą uroczystość uświetniła swym występem szkolna orkiestra dęta, która wzniosłym, jednak jakże wesołym krokiem wprowadziła młodzież w okres beztroskiego, letniego wypoczynku.