Logistyk wewnętrzny (m/k)

Zbudujmy razem przyszłość.

wezi-tec należy do Grupy Weber, wiodącego, dynamicznie rozwijającego się rodzinnego przed-siębiorstwa z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Polsce i Chinach. Naszą firmę współtworzy na całym świecie około 1400 pracowników.

Jako nowoczesne, zorientowane na przyszłość przedsiębiorstwo w branży technologii tworzyw sztucznych, posiadamy kulturę przedsiębiorstwa zorientowaną na wartości. Stawiamy na rozwój  talentów! Pole do działań twórczych, interesujące możliwości awansu i partnerska atmosfera w pracy są dla nas oczywiste.

Wspólnie rozwijamy produkty, które towarzyszą ludziom na co dzień. Być może również i Wam.

Nasza firma stawia na dynamiczny rozwój – dołączcie zatem do nas. Poszukujemy pracowników, którzy z pasją i motywacją będą współ-tworzyć przedsiębiorstwo w Legnicy.

 

 

Logistyk wewnętrzny (m/k):

Oferujemy pracę w firmie wezi-tec na stanowisku "Logistyk Wewnętrzny". 

W ramach tego stanowiska pracownik będzie wykonywał czynności związane z magazynowaniem i transportem wewnętrznym. Dlatego też zapraszamy do aplikowania osoby mające uprawnienia na wózki widłowe WJO II, mile widziane uprawnienia WJO I, uprawnienia na suwnice.

W ramach pracy w naszej firmie zapewniamy, oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia za pracę + premia, świadczenia socjalne, po roku pracy kartę Medicover, kartę Multisport, wdrożenie na stanowisko pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Jesteście zainteresowani? W taki razie czekamy na Wasze oferty.

Do zastosowania