Specjalista SAP

Zakres obowiązków

  • Optymalizacja procesów i dalszy rozwój wraz z działami i ich kluczowymi użytkownikami;
  • Wsparcie dla kluczowych użytkowników i użytkowników poprzez wsparcie pierwszego i drugiego poziomu - również na arenie międzynarodowej;
  • Wdrażanie i utrzymanie interfejsów do systemów firm trzecich (np. MES, DMS, PLM);
  • Udział w krajowych lub międzynarodowych projektach SAP;
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami w zakresie podejmowania działań w środowisku SAP (np. pakiety wsparcia, wskazówki).

Poszukiwane kompetencje

  • Ugruntowane know-how w co najmniej dwóch modułach SAP (np. SAP SD, MM, WM, PP);
  • Znajomość procesów w obszarach sprzedaży, logistyki i planowania produkcji, najlepiej w branży Automotive;
  • Mile widziana wiedza lub doświadczenie EDI w projekcie transformacji S/4 HANA;
  • Znajomość programowania SAP ABAP, tabele, SapScript, SapForms;
  • Metodyczny i zorientowany na wyniki sposób pracy;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
  • Indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko;
  • Pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje;
  • Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą,Karty podarunkowe, bony świąteczne;
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.