Inżynier Automatyzacji Procesu (Automatyk)

Inżynier Automatyzacji Procesu (Automatyk) w dziale Budowy Urządzeń Montażowych

Zakres obowiązków

  •     Modernizacja i optymalizacja maszyn i przyrządów produkcyjnych;
  •     Analiza bieżących procesów produkcyjnych, planowanie i wdrażanie optymalizacji na stanowiskach montażowych;
  •     Wspieranie działu IE i DUR w bieżących działaniach;
  •     Modernizacja sterowania stanowisk montażowych (PLC, HMI);
  •     Programowanie kamer i systemów wizyjnych;
  •     Programowanie robotów 6 osiowych;
  •     Udział w uruchomieniu stanowisk montażowych;
  •     Planowanie i wdrażanie szkoleń w dziale UR;
  •     Modyfikacja dokumentacji elektrycznej I pneumatycznej.

Poszukiwane kompetencje

  •     Wykształcenie wyższe techniczne;
  •     Doświadczenie min. 3 lata w dziale inżynieryjnym lub dziale utrzymania ruchu;
  •     Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym poruszanie się po dokumentacji technicznej.

Oferujemy

  •     Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  •     Indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko;
  •     Możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia;
  •     Dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje;
  •     Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne;
  •     Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;
  •     Dofinansowanie do zajęć sportowych.